c
سوالات متداول
c

چگونه سفارش دهم؟

منو روزانه؛ راس ساعت 3 بعد از ظهر روز قبل در وب سایت و اپلیکیشن های اینستاگرام، واتس اپ و تلگرام مهمان مامان در دسترس بوده و شما می توانید ازاین ساعت سفارشات خود را از طریق یکی از اپلیکیشن های فوق و یا با برقراری تماس تلفنی با همکاران این واحد، ثبت نمایید.

از هر منطقه ای در شیراز می توانم سفارش دهم؟

بله ...

 مجموعه غذایی مهمان مامان برای کلیه مناطق شیراز ارسال غذا دارد .... البته توجه فرمایید که هزینه ارسال برای برخی مناطق رایگان بوده و برای مابقی به عهده مشتریان عزیز می باشد. جهت اطلاع از این امر هنگام ثبت سفارش از همکاران این بخش کسب اطلاع نمایید.

چرا باید از روز قبل سفارش بدهیم؟

مهم ترین دلیل آن تهیه مواد اولیه تازه توسط مامان ها و اطلاع دادن و هماهنگ کردن تعداد سفارشات با این عزیزان است. دلیل دیگر اینکه با ثبت سفارش از روز قبل، می توانید غذای مورد علاقه خود از منوی روزانه را به هر تعداد که بخواهید، سفارش دهید. به عبارت دیگر، شما حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.

چگونه از خانگی بودن غذاها مطمئن شویم؟

تاکید بر ثبت سفارش از روز قبل در واقع تایید بر خانگی بودن غذاها می باشد، زیرا تهیه مواد اولیه تازه برای طبخ غذایی سالم نیاز به وقت کافی و مناسب دارد؛ همچنین با توجه به رسالت سلامت محوری مجموعه، پخت غذا در تعداد محدود برای حفظ کیفیت مواد غذایی نیز؛ دلیل دیگری برای اثبات این مساله می باشد.

برای ثبت سفارش شرکتی چه اقداماتی لازم است؟

برای ثبت سفارش در این بخش هم می توانید با شماره های مجموعه تماس گرفته و از طریق واحد روابط عمومی اطلاعات را کسب نموده و در صورت تمایل سفارش خود را به این واحد اعلام نمایید. در بخش شرکتی؛ سفارش شما دقیقا مطابق با خواسته شما ثبت می گردد. (تعداد، نوع غذا، حجم غذا ... )

در صورت فراموش کردن ثبت سفارش از روز قبل، امکان سفارش غذا به چه صورتی خواهد بود؟

ما به صورت روزانه تعدادی محدود غذای ذخیره در نظر می گیریم، اما باید به یاد داشته باشید که تنوع و تعداد غذاهای ذخیره کم بوده و انتخاب شما محدود خواهد کرد.

شما روزهای جمعه و تعطیلات رسمی هم منو روزانه ارائه میدهید؟

خیر...

در حال حاضر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی منو روزانه نداریم، در صورتی که برای این روزها درخواست غذا دارید لطفا تا ساعت 16 روز قبل و در تعداد حداقل 4 پرس از هر غذا، سفارش خود را ثبت نمایید. 

نحوه سفارش برای مهمانی ها به چه صورت است؟

جهت سفارش غذای مجالس و میهمانی های خود، می بایست از 2 روز قبل تعداد و نوع غذای درخواستی خود را از طریق واحد سفارش گیری، ثبت نمایید. تعداد غذای این بخش  حداقل10 پرس می باشد.

طراحی و توسعه : استودیو شصت 09177159349