c
0
(0 نفر)

درباره مامان شهلا

مامان شهلا:
مثل همه جنوبی های خون گرم، مامان شهلا یک آبادانی مهربونه... همیشه از پیک ها با یک لیوان شربت خنک پذیرایی می کنه و با آرامش و متانت، مهر مادری رو نشون میده. کدبانویی اهل مطالعه و هنرمند که غیر از آشپزی به بافتنی هم علاقه داره. دوران کودکی رو در آبادان گذروند و از همون روزها به آشپزی علاقه داشت اما به گفته مادربزرگ: برای آشپزی زود بود و باید منتظر می شد برای یک روز دیگه! اما با این حال، کمک دست مادربزرگ می شد. ... زندگی روی دیگه خودش رو نشون داد؛ جنگ آغاز شد و مهلتی برای موندن باقی نموند.
به اهواز رفتند اما مقصد نهائی شیراز بود و اینجاست که تجربه های جدی آشپزی شروع می شه! مامان شهلا که تو اون روزها تازه ازدواج کرده بود، مثل هر تازه عروسی به وقت پخت و پز با مشکلاتی رو به رو می شد. اما همیشه یک راه حلی پیدا می کرد تا غذا رو به بهترین شکل طبخ کنه.
به نظر مامان شهلا مرغ شکم پر و ماهی سرخ شده با دورچین سبزی های معطر که با تمبر هندی و آب نارنج طعم دار شدن، بهترین غذاهاش هستند. اما بچه ها از این هم خوش اشتها ترن و علاوه بر مرغ و ماهی، میگو پلو و قرمه سبزی مامان رو بهترین می دونند. در ضمن رنگینک پای ثابت سفره های مهمانی این خانواده ست.
مامان شهلا همیشه برای بهتر انجام دادن کارها انگیزه داره. همه حواسش صرف خونه و خانواده ست. و آشپزی برای خانواده و مهمان ها رو به بهترین شکل انجام می ده تا یک طعم به یاد موندنی رو هدیه بده.

تعداد فروش غذا :

4

تعداد غذای فعال :

13

منطقه پستی :

بلوار امیر کبیر

تعداد غذای غیر فعال :

0

میانگین قیمت غذا:

17,269 تومان

c
غذاهای مامان شهلا
0
(0 نفر)

ماکارونی

16,000 تومان

0
(0 نفر)

ماست خیار

4,000 تومان

0
(0 نفر)

سالاد شیرازی

3,500 تومان

0
(0 نفر)

عدس پلوبا مرغ

17,500 تومان

0
(0 نفر)

عدس پلو با گوشت

21,500 تومان

0
(0 نفر)

کتلت گوشت

22,000 تومان

0
(0 نفر)

کتلت مرغ

17,500 تومان

طراحی و توسعه : استودیو شصت 09177159349