c
چرا همیشه احساس خستگی می کنید؟ (قسمت سوم)
c
تاریخ : 1397/09/15

3. زندگی کم تحرک: 

زمانیکه احساس خستگی می کنید، به نظر می رسد که تنها راه حل ، نشستن و استراحت کردن است. اما برخاستن و راه رفتن بهترین کارهایی هستند که برای بازیابی انرژی و از بین بردن خستگی، می توانید انجام دهید.

نتایج تحقیقات دانشگاه جورجیا در آتن این واقعیت را بیان می کند که در مقایسه با آرام و ساکن نشستن، یک تمرین با شدت متوسط برای حداقل بیست دقیقه به بازیابی انرژی کمک خواهد کرد. مطالعات پیشین دانشگاه جورجیای آتن همچنين نشان داد، هنگامي که افراد مضطرب بطور منظم يک برنامه تمرينی را انجام دادند، خستگي آنان نسبت به آن دسته از افرادي که فعالیتی نداشتند، بهبود يافته است. دستورالعمل های بهداشت عمومی و خدمات انسانی ایالات متحده برای آمریکایی ها نشان می دهد که تمام بزرگسالان به 2 ساعت و 30 دقیقه تمرین با شدت متوسط در هفته و همچنین به تمریناتی مختص به تقویت عضلانی (شامل تمام گروه های عضلانی بزرگ) حداقل دو بار در هفته نیاز دارند. ممکن است اینگونه به نظر برسد که زمان زیادی صرف تمرین می شود، اما شما می توانید فعالیت خود را در طول هفته گسترش دهید و در کل، این فقط مقدار زمانی است که شما صرف تماشای یک فیلم می کنید.

 اگر برای مدتی تمرین نکردید، به آرامی شروع کنید. با 10 دقیقه پیاده روی در روز شروع کنید و زمان پیاده روی را به 30 دقیقه و 5 روز در هفته افزایش دهید. پیاده روی تند، ایروبیک در آب، دوچرخه سواری، تنیس، و حتی هول دادن دستگاه چمن زنی همگی می توانند تمریناتی با شدت متوسط برای شما باشند.

 

 

https://www.medicalnewstoday.com/articles/320800.phpدسترسی در 

طراحی و توسعه : استودیو شصت 09177159349