فرم ثبت نام

* موبایل (نام کاربری) :
استان :
شهر :
* کلمه عبور :
* تکرار کلمه عبور :
کد روبرو را وارد نمایید

*مهمان مامان یک شبکه توزیع غذای خانگی است. غذاهایی که توسط گروه مهمان مامان عرضه می گردد، توسط بانوان کدبانوی خانه دار شیرازی و در منزل آنها تهیه می گردد و این گروه تنها وظیفه نظارت بر کیفیت غذا و همچنین هماهنگی های لازم جهت توزیع مناسب غذا به صورت رایگان برای مشتریان دارد و بدین ترتیب مهمان مامان نه بیرون بر و نه رستوران است.

 

*غذاهایی که در لیست ارائه شده توسط مهمان مامان قرار دارد، توسط کارشناسان این گروه به لحاظ کیفی و کمی اعم از مواد اولیه، روش طبخ و بسته بندی نظارت و تست می گردد.

 

*غذاهای مهمان مامان هر روز ظهر بین ساعت 12 تا 14 بین مشتریان توزیع می‌شود و امکان تعیین زمان تحویل غذا به هر مشتری وجود ندارد.

 

*امکان تغییر آدرس دریافت غذا  فقط در صورت هماهنگی قبلی و دریافت تایید از سوی مهمان مامان حداکثر تا ساعت 10 صبح هر روز امکان پذیر است.

 

*انصراف از سفارش های بالای 2 پرس تا ساعت 20 روز قبل توزیع و سفارش های 1 تا 2 پرس تا ساعت 10 صبح روز توزیع ممکن است.

 

*محدوده فعالیت گروه مهمان مامان، شهر شیراز و اطراف آن مانند شهر صدرا و شهرک های نزدیک شیراز است که البته وجود بانوان کدبانوی خانه دار متقاضی ارائه غذا که از امکانات استاندارد بهداشتی در آشپزخانه خود برخوردار باشند برای فعالیت در هر منطقه ضروریست.

 

*نظارت مهمان مامان بر کیفیت غذاهای طبخ شده از طریق

  • بازرسی های مکرر کارشناسان از آشپزخانه منازل و بررسی مواد اولیه مورد استفاده و همچنین غذای طبخ شده
  • الزام بانوان خانه دار آشپز به اخذ کارت بهداشت
  • آموزش های مکرر بانوان آشپز
  • انعقاد قرارداد با کدبانویان همکار در خصوص تعهد به رعایت کلیه نکات و مقررات بهداشتی و غذایی

صورت می پذیرد.

 

* مهمان مامان در واقع مسئول توزیع غذا بوده و مسئولیتی در برابر صحت و سلامت غذاها نداشته و کلیه مسئولیت ها در این خصوص بر عهده کدبانویان خانه دار ارائه کننده غذا می باشد.

 

*با توجه به آنکه سفارش گیرندگان و توزیع کنندگان طی هماهنگی با کدبانویان خانه دار غذا را سفارش داده و سپس دریافت و توزیع میکنند، لازم است که سفارش دهندگان و مشتریان، سفارش دریافتی خود را با فاکتورهای ارائه شده مطابقت داده و سپس تحویل گیرند.

 

 *ارائه نظرات مشتریان در گروه مهمان مامان توسط متخصصان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و چنانچه به ارتقای کیفیت کمک نماید، به نحو شایسته مورد استفاده قرار می گیرد، لذا ارائه نظرات مشتریان موجب امتنان گروه خواهد بود.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید